ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Vacature: Coach

Wie komt ons team versterken?

22.01.2024

Ben jij een enthousiaste en ervaren coach met een passie voor uithoudingssporten? Wil jij deel uitmaken van een dynamisch team en je eigen expertise inzetten om anderen te begeleiden naar hun sportieve doelen? Dan is deze vacature bij Forward Coaching iets voor jou!


Functieomschrijving: Als zelfstandig coach bij Forward Coaching speel je een cruciale rol in het begeleiden van duursporters. Je hebt ervaring in uithoudingssporten en beschikt over de vaardigheden om inspanningstesten af te nemen en te analyseren. Je komt terecht in een inspirerende omgeving waarin je de vrijheid hebt om jouw eigen coachingsstijl toe te passen en onze cliënten te helpen hun sportieve doelen te bereiken.


Taken en verantwoordelijkheden:

• Uitvoeren van inspanningstesten en analyseren van de resultaten

• Ontwikkelen van gepersonaliseerde trainingsprogramma's op basis van individuele behoeften en doelen

• Motiveren en begeleiden van cliënten tijdens trainingssessies

• Het bijhouden van nauwkeurige klantendossiers en voortgangsrapporten.


Profiel:

• Diploma Master Lichamelijke Opvoeding of Trainer A (focus duursporters)

• Aantoonbare ervaring in uithoudingssporten.

• In staat om inspanningstesten af te nemen en resultaten te analyseren

• Flexibel en dynamisch met een positieve instelling

• Zelfstandig kunnen werken en tevens een teamspeler

• Uitstekende communicatieve vaardigheden


Aanbod: Forward Coaching biedt een stimulerende werkomgeving waarin je de vrijheid hebt om jouw eigen atletenaantal op te bouwen. Je maakt deel uit van een team van enthousiaste professionals die streven naar excellente sportprestaties en welzijn. We voorzien de nodige ondersteuning en faciliteiten om jouw succes als coach te bevorderen.


Sollicitatieprocedure: Stuur je motivatiebrief en CV naar info@forwardcoaching.be. Geselecteerde kandidaten zullen worden uitgenodigd voor een gesprek. Forward Coaching kijkt uit naar de komst van een flexibele en toegewijde coach om ons team te versterken. Samen streven we naar sportieve successen en persoonlijke groei.

koen michielsen webdesign